Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Śródmiejska Liga Siatkówki

SEZON 2013/2014

UDAŁO SIĘ :)

Od wielu lat drużyna siatkarek zmagała się w rozgrywkach dzielnicowych i Śródmiejskiej Ligi Siatkowki.
Zespół zawsze był o krok by osiągnąć upragniony finał. W tym roku szkolnym marzenia się ziściły.

Zapraszamy do prześledzenia naszej ścieżki do sukcesu :)

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła wzięła udział w Lidze Siatkówki dziewcząt. W naszej grupie znalazły się szkoły: Dąbrowskiego, Sobieskiego oraz Ekonomik.
W dniu 9.11.2013 roku rozegraliśmy mecze fazy grupowej, wygrywając z Sobieskim (2:0- 25:11, 25:5)
i Ekonomikiem (2:0- 25:9, 25:5), jednak ulegając Dąbrowskiemu (0:2- 20:25, 18:25).
Zajęliśmy 2 miejsce w grupie i w sobotę 23.11.2013 roku będziemy walczyć w barażach o finały ze szkołami: Zamoyskiego, Baczyńskiego oraz Reja.

SKŁAD DRUŻYNY:

TRENER DRUŻYNY: Urszula Ostaszewska

Więcej zdjęć z fazy grupowej

W dniu 23.11.2013 roku zmierzyliśmy się w barażach ze szkołami: Zamoyskiego, Baczyńskiego i Reja.
Wszystkie pojedynki zakończyły się naszym zwycięstwem odpowiednio: z Zamoyskim (2:0 - 25:17, 25:20),
z Baczyńskim (2:0 - 25:9, 25:15) oraz z Rejem (2:0 - 25:15, 25:13).
Po rozegraniu wszystkich meczy cieszyliśmy się z awansu do upragnionych finałów, które odbędą się już po
Nowym Roku. Naszymi przeciwniczkami będą: Dąbrowski, Batory, Czacki, Modrzewski oraz Rej.

Więcej zdjęć z baraży

W dniu 25.01.2014 roku rozpoczęła się runda finałowa. Naszym pierwszym przeciwnikiem była szkoła Modrzewskiego. Niestety, uległyśmy lepiej dysponowanym w tym dniu rywalkom (0 : 2).

Więcej zdjęć z tego meczu

W dniu 8.02.2014 roku odbyły się kolejne mecze rundy finałowej. Pierwsze spotkanie z Dąbrowskim zakończyło się wynikiem 0:2 (20:25, 21:25). Drugi mecz z Czackim padł naszym łupem 2:0 (25:20. 25:11).

Więcej zdjęć z tych spotkań

Dnia 15.03.2014 roku odbyły się 2 ostatnie spotkania. Pierwszy mecz z Rejem został oddany nam walkowerem, dzięki czemu na nasze konto wpłynęła łatwa wygrana 2:0 (25:0, 25:0).
Po podliczeniu dotychczas zdobytych punktów okazało się, że nasza drużyna będzie walczyć o III miejsce
z Batorym. Drużyna Batorego była faworytem tego pojedynku. Początek seta był niekorzystny dla nas, bo przegrywałyśmy 0:6. Jednak po szybkiej interwencji naszej trenerki drużyna wzięła się do roboty. Ostatecznie pierwszego seta wygrałyśmy 25:23. Drugi set był już tylko potwierdzeniem siły naszego zespołu - poszłyśmy jak burza, pokonując faworyta 25:9.